Ми повинні бути готові до будь-яких викликів війни та на належному рівні забезпечити територіальну оборону регіону, - Сергій Борзов

Дата: 09.08.2023 15:03

За підсумками тактично-спеціального навчання, яке проводилось на базі Могилів-Подільського району територіальної оборони, Начальник ОВА Сергій Борзов провів нараду з начальниками РВА та керівниками штабів районів ТрО.

Завдання стосувалися організації, підготовки та виконання завдань тероборони.

Основна мета - перевірка рівня готовності та здатності штабу району територіальної оборони до виконання завдань за призначенням, відпрацювання питань взаємодії між складовими сил безпеки та сил оборони району.

Для отримання необхідних знань і навичок такі навчання будуть проводитись в усіх районах області.

«Ми повинні бути готові до будь-яких викликів війни та на належному рівні забезпечити територіальну оборону регіону», - наголосив очільник області.