У ніч на 14 серпня 2023 року ворог здійснив кілька хвиль атак ударними безпілотниками та крилатими ракетами «Калібр».

Дата: 14.08.2023 08:07

БпЛА атакували з південно-східного напрямку (Приморсько-Ахтарськ), «Калібри» – з акваторії Чорного моря (ворожий фрегат в районі Ялти).

Всього противник застосував:

15 ударних БпЛА “Shahed-136/131”;

8 крилатих ракет «Калібр».

Силами та засобами протиповітряної оборони Повітряних Сил у взаємодії з підрозділами інших складових Сил оборони усі цілі знищено.

Застосовано зенітні керовані ракети та стрілецьку зброю підрозділів безпосереднього прикриття.

Внаслідок протиповітряного бою через падіння уламків ракет та дронів виникла пожежа у кількох локаціях міста Одеса, працюють рятувальники.

Також, близько 05.00 години 14 серпня 2023 року, на Бахмутському напрямку, зенітним ракетним підрозділом Повітряних Сил знищено ворожий вертоліт (тип уточнюється).

Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine