Захист Батьківщини: тема наради

Дата: 14.08.2023 14:58

Сьогодні, під головуванням начальника районної військової адміністрації Олександра Гаврилюка, відбулась оперативна нарада за участю його  заступників Володимира Скалія та Сергія Чепернатого, керівників структурних підрозділів, представників Тульчинського РТЦК та СП.

Учасники наради обговорили питання виконання завдань, які обумовлені начальником обласної військової адміністрації Сергієм Борзовим.

За результатами засідання було затверджено графік кущових нарад в територіальних громадах району на яких будуть опрацьовані питання мобілізації людських ресурсів, військово-патріотичного виховання громадян, свідомого ставлення до військової служби.

Дані зібрання відбудуться за участі керівництва районної військової адміністрації представників РТЦК та СП, відділу поліції, голів громад та старостів старостинських округів, керівників місцевих підприємств.