Світла пам'ять Воїну, який своє життя поклав на вівтар своєї Батьківщини та омріяної Перемоги

Дата: 15.08.2023 11:27

Чергова трагічна новина полинула до с.Вільшанка Городківської громади. Під час виконання бойових завдань в районі проведення бойових дій у Донецькій області загинув Шнек Валерій Володимирович, 02 червня 1978 року народження.

Солдат  Шнек Валерій Володимирович був стрільцем-санітаром 2 відділення морської піхоти 3 взводу морської піхоти 2 роти морської піхоти.

11 серпня 2023 року  окупант обірвав лінію життя нашого Героя-захисника.

Тульчинська районна військова адміністрація розділяє біль скорботи та приносить щирі співчуття родині, близьким і побратимам Валерія Володимировича. Нехай героїзм та самопожертва нашого Героя завжди залишаються прикладом для нас у будь-яких випробуваннях, з якими ми можемо зіткнутися.

Герої не вмирають, вони поповнюють ряди небесного війська та вічно живуть у памʼяті тих, хто їх любив…

Вічна пам’ять Герою!