Тульчинська громада втратила ще одного захисника

Дата: 17.08.2023 09:34

Загинув смертю хоробрих наш земляк Скоробогач Юрій Володимирович, 09 квітня 1983 року народження, житель с.Нестерварка.

Солдат Скоробогач Юрій Володимирович був номером обслуги 3 механізованого відділення бойової машини 2 механізованого взводу 1 механізованої роти.

Російська військова агресія продовжує забирати життя найкращих представників української нації – тих хто пішов боронити нашу країну із зброєю в руках.

15 серпня 2023 року виконуючи бойові завдання в районі с.Берхівка Донецької області наш Герой-захисник загинув.

Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття родині, друзям, односельцям, побратимам, усім хто знав, цінував, любив та поважав Юрія Володимировича. Розділяємо пекучий біль вашої втрати та сумуємо разом з вами.

Герої не вмирають! Вони завжди поруч, допоки ми пам’ятаємо про них. Вічна пам'ять та шана!