Особистий прийом громадян
Дата: 17.08.2023 14:44
Кількість переглядів: 80
З початком повномасштабного вторгнення збільшилась кількість проблемних питань, також змінився і їх характер. Мають місце питання, які можна вирішити швидко, є такі, що беруться на особистий контроль та потребують більше часу для опрацювання.
В рамках особистого прийому громадян, сьогодні, до заступника начальника районної військової адміністрації Михайла Мурги звернулась староста Юліямпільського старостинського округу Шпиківської громади Стрільчук Наталя Василівна.
Вислухавши заявника, Михайло Анатолійович допоміг з вирішенням питання соціального характеру.