У Шпиківській громаді розпочав роботу центр надання адміністративних послуг
В умовах війни на теренах нашого району продовжується реформа децентралізації, створюються умови для розвитку громад, яка дбає про добробут мешканців.
Сьогодні, 17 серпня 2023 року в Шпиківській громаді розпочав роботу центр надання адміністративних послуг. Відкриття Центру - це крок на шляху посилення спроможності розвитку місцевого самоврядування працювати на благо її мешканців. На урочисте відкриття завітали Народний депутат України Лариса Білозір, начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк.
Очільник району привітав присутніх з відкриттям та передав вітання від Начальника обласної військової адміністрації Сергія Борзова.
Посадовці оглянули приміщення та робочі місця, поспілкувались з працівниками ЦНАПу.
Довідково: в Шпиківській громаді затверджено 117 послуг, які зможуть отримати у даному ЦНАПі мешканці 27 населених пунктів.