На Вінниччині школярі отримають 3659 рюкзаків від «UNICEF»

Дата: 18.08.2023 11:30

Начальник ОВА Сергій Борзов разом з народною депутаткою Іриною Борзовою передали головам районних військових адміністрацій 3659 рюкзаків від «UNICEF».Фото без опису

Протягом двох тижнів їх отримають учні закладів середньої освіти таких категорій:

• діти один з батьків, яких загинув чи зник безвісти під час російсько-української війни (5- 8 класи);
  • діти з числа внутрішньо-переміщених осіб (5 клас);
  • діти з багатодітних родин (5 клас).

Відповідно до розподілу рюкзаки від «UNICEF» вручать школярам шести районів області, а також м. Вінниця.

Кожен рюкзак містить набір необхідного шкільного приладдя: щоденник, зошити, фарби, пластилін, ручки, фломастери, ножиці, клей, олівці, тощо.

«Вже зовсім скоро розпочнеться новий навчальний рік. Маємо подбати про дітей, які зараз найбільше потребують нашої підтримки. Рюкзаки та канцелярія – це те, що точно стане у нагоді під час уроків в школі та виконання домашніх завдань. Дякуємо партнерам за допомогу та співпрацю!» - підкреслив Сергій Борзов.