Вічна пам’ять та шана Воїну-захиснику!
Пекучим болем чергова трагічна звістка ввірвалась у Вапнярську громаду. Російський агресор забрав життя Падневича Сергія Олександровича, 30 червня 1978 року народження, жителя с.Антопіль.
Молодший сержант Падневич Сергій Олександрович був номером обслуги відділення розвідувального взводу стрілецького батальйону.
Будучи вірним Військовій присязі на вірність Українському народу, виявивши стійкість та мужність загинув 17 серпня 2023 року поблизу населеного пункту Первомайське Донецької області.
Низько схиляємо голови в пошані перед відважністю, стійкістю та хоробрістю Воїна-захисника. Разом з родиною, побратимами, односельчанами розділяємо біль гіркої втрати та сумуємо разом з вами.
Нехай душа загиблого Героя знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають!
Герої не вмирають!