Жахлива новина знову прийшла в смт.Шпиків – ще одне життя обірвала клята війна…
Картає серце чергова сумна звістка. Тульчинщина втратила земляка. Своє життя за незалежність віддав Покиньчереда Сергій Володимирович, 30 березня 1975 року народження, житель смт.Шпиків Шпиківської громади.
Солдат Покиньчереда Сергій Володимирович був водієм 3 мотопіхотного відділення 2 мотопіхотного взводу 2 мотопіхотної роти.
19 серпня 2023 року, під час артилерійського обстрілу біля с. Богданівка Донецької області, під час виконання завдань здійснених заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії російської федерації життєва зірка нашого Героя-захисника навіки згасла.
Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття родині, друзям, побратимам, односельчанам. Розділяємо біль вашої втрати та сумуємо разом з вами.
Ми маємо назавжди запам’ятати яку жертву платять наші Захисники, щоб ми мали можливість жити у вільній країні, і розповідати про їх подвиги своїм нащадкам та молитися за тих, хто досі боронить нашу землю.
Вічна пам’ять Герою!