На Вінниччині родини ветеранів реабілітують за допомогою кінної терапії

Дата: 21.08.2023 09:23

П’ять родин ветеранів сьогодні чудово провели час на кінній фермі у селі Яришівка. Це стало можливим, завдяки багаторічній співпраці управління у справах ветеранів війни та керівника центру соціальної допомоги та реабілітації дітей «Шанс» Сергія Новотарського.

Під час знайомства з родинами ветеранів керівник центру яку роль в житті відіграє іпотерапія. За його словами, це реабілітаційна методика, суть якої полягає в спілкуванні хворих людей з кіньми.

Лікування іпотерапією складається не тільки з верхової їзди, але й з безпосереднього спілкування та догляду за конем. Це дозволяє зняти стрес, позбутися від напруги, почуття страху або тривоги.

Прослухавши доволі цікаву інформацію про користь іпотерапії, діти та дорослі одразу ж вирішили спробувати себе в ролі вершників.

За допомогою досвідчених інструкторів малюки наввипередки демонстрували свої вміння тримати спину рівно в сідлі. Після цього дітлахи разом із батьками мали можливість трішки перепочити, поспілкуватися, поласувати різними смаколиками та насолодитися приємною прохолодою під парасольками та в басейні.

Щиро дякуємо Сергію Новотарському за підтримку сімей наших Захисників та Захисниць.