Палія Володимира Олександровича нагороджено медаллю  «Захиснику Вітчизни» – посмертно

Дата: 21.08.2023 11:31

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку , відповідно до Указу Президента України від 18 липня 2023 року № 436/2023 солдата, Палія Володимира Олександровича нагороджено медаллю  «Захиснику Вітчизни» (посмертно).

Палій Володимир Олександрович, житель смт.Томашпіль Томашпільської громади, загинув 21 серпня 2022 року, біля населеного пункту Опитне Покровського району Донецької області.

В роковини загибелі, Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття родині Загиблого, розділяємо біль вашої втрати та сумуємо разом з вами.

Поки ми пам'ятаємо їх – вони живі!

Вічна Слава Герою!