Дорогі жителі Тульчинського району !

Дата: 23.08.2023 08:05

Від щирого серця вітаю вас із Днем Державного Прапора України!

Синій і жовтий… Ці кольори нашого прапора з давніх часів використовувалися на гербах земель і князівств, що існували на території сучасної України. З відновленням незалежності синьо-жовтий стяг отримав статус офіційного прапора України. Він є символом героїчної боротьби й незламності українців багатьох поколінь. Це наш оберіг і наш прапор свободи.

Український народ зробив свій історичний вибір – бути Україні незалежною і суверенною державою! Сьогодні  наша країна, весь український народ проходить через тяжке випробування: окупацію ворогом, який хоче забрати найголовніше - нашу волю та свободу.

Тому обов’язок кожного українця берегти і шанувати як найвищу національну святиню.

Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях коли звучить Державний Гімн і майорить Державний Прапор.

Шануймо те, що нас об’єднує!

З Днем Державного Прапора!

Начальник  районної військової  адміністрації                                    Олександр Гаврилюк