397 школярів Тульчинщини отримали рюкзаки від «UNICEF»
Протягом цього робочого тижня в громадах Тульчинського району за дорученням Начальника обласної військової адміністрації Сергія Борзова та сприяння від «UNICEF» 397 школярам Тульчинщини буде роздано рюкзаки для навчального процесу.
Наплічники отримають дітки певних категорій, а саме: 5-8 класів - діти один з батьків, яких загинув чи зник безвісти під час російсько-української війни; 5 класів - діти з числа внутрішньо-переміщених осіб та діти з багатодітних родин.
Кожен рюкзак містить набір необхідного шкільного приладдя: щоденник, зошити, фарби, пластилін, ручки, фломастери, ножиці, клей, олівці, тощо.
Станом на 23 серпня 2023 року даною ініціативою вже охоплено Брацлавську, Шпиківську, Вапнярську, Городківську та Крижопільську громади.
154 школяра вже отримали з рук начальника районної військової адміністрації Олександра Гаврилюка та його заступника Сергія Чепернатого рюкзаки з шкільним приладдям.
Вручаючи наплічники, очільник району привітав учнів з прийдешнім новим навчальним роком, побажав успіхів у навчанні під мирним небом України.
Посадовці запевнили, що безпечне освітнє середовище створено у більшості освітніх закладах району. Наразі у розпалі комісійні об'їзди з метою удосконалення кожного укриття.