Шановні мешканці Тульчинщини! Дорогі земляки!
Вітаю вас зі всенародним святом - Днем Незалежності України! День Незалежності у 2023 році ми зустрічаємо під час повномасштабної війни з російськими загарбниками, протистоячи військам окупантів, відстоюючи державу і свободу, захищаючи гідність, честь, життя і незалежність - свою так само як і своєї країни.
Ми щодня і щохвилини виборюємо нашу незалежність й свободу. Проходимо через жахливі випробування, але долаємо їх з гідністю та хоробрістю, якими без перебільшення захоплюється весь світ. Майбутнє України, примноження її здобутків, зміцнення державності залежить від кожного з нас, нашої націленості на боротьбу, патріотизм та наполегливої праці. Нас не зламає жоден ворог, бо наша сила – у нашій єдності!
Нехай це свято додасть вам сил і творчих досягнень в ім'я процвітання нашої волелюбної Батьківщини!
Нехай мрія про світле майбутнє нашої землі окрилює кожного з вас на нові звершення і добрі справи в ім'я України та її майбутніх поколінь.
Завдяки нашій щирій і постійній підтримці одне одного, завдяки згуртованості та увазі до ближнього ми обов’язково переможемо!
Вічна слава усім, хто віддав життя за Україну!
Вічна слава усім нашим Захисникам та Захисницям, які захищають Батьківщину!
Слава Україні!
начальник районної військової адміністрації Олександр ГАВРИЛЮК