У Вапнярській громаді відкрито Алею Слави загиблих Героїв громади, які загинули за Незалежність України
Сьогодні, в День Незалежності України, у Вапнярській громаді відкрито Алею Слави загиблих Героїв громади.
Вапнярська громада поклала на вівтар свободи, гідності та незалежності життя 19 героїв. Їхні світлини нагадують нам про величезну ціну свободи, мужність і самопожертву та зберігають пам’ять про військовослужбовців вічно живою.
Під час відкриття Алеї Слави були присутні заступник начальника районної військової адміністрації Володимир Скалій, Вапнярський селищний голова Олександр Горенюк, жилеті громади, родини загиблих Героїв, духовенство.
Під час відкриття священнослужитель громади відслужив заупокійну панахиду та окропив меморіал освяченою водою.
Виступаючи перед присутніми, заступник начальника райвійськадміністрації Володимир Скалій наголосив про ціну незалежності, яку ми виборюємо.
«Сьогодні ми можемо жити та працювати на нашій землі завдяки мужнім героям — захисникам України, які віддали найцінніше — життя. Ми всі перед ними у боргу. Я співчуваю і дякую кожній родині, яка втратила в цій страшній війні своїх найрідніших», — наголосив посадовець.
Вічна пам’ять воїнам! Слава Україні!
Слава українським захисникам!