Відбулась 36 сесія Піщанської селищної ради
За дорученням начальника районної військової адміністрації Олександра Гаврилюка, заступник начальника РВА Володимир Скалій взяв участь у роботі чергової тридцять шостої сесія Піщанської селищної ради.
Депутатами опрацьовано питання:
- Про внесення змін до рішення 9 сесії Піщанської селищної ради 8 скликання від 28.05.2021 року №148 «Про Комплексну програму захисту населення і території Піщанської селищної ради у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій на 2021-2025 роки».
- Про внесення змін до рішення 28 сесії Піщанської селищної ради 8 скликання від 23.12.2022 року №1361 «Про бюджет селищної територіальної громади на 2023 рік» (зі змінами).
- Про перерахування залишків коштів з рахунків спеціального фонду місцевого бюджету в дохід загального фонду місцевого бюджету.
- Про повернення основних засобів з відділу комунальної власності, містобудування та архітектури житлово-комунального господарства та благоустрою Піщанської селищної ради до Піщанської селищної ради.
- Про передачу автомобіля САЗ 3507 номерний знак 03274 ВІ Чорноминської загальноосвітньої школи I-III ступенів у власність Піщанської селищної ради.
- Про погодження наміру передачі в оренду майна комунальної власності.
- Про продовження строку дії контракту з головним лікарем Комунального некомерційного підприємства «Піщанська районна лікарня» Піщанської селищної ради.
- Про передачу основних засобів з комунальних закладів «Чорноминський ліцей», «Піщанський ліцей №1», «Рудницький ліцей» Піщанської селищної ради у власність Піщанської селищної ради.
- Про звільнення з посади діючого керівника комунального закладу «Заклад дошкільної освіти «Малятко» (дитячий садок) с. Миролюбівка Піщанської селищної ради» та обрання нового .
- Про передачу комунального майна Піщанської селищної ради в господарське відання Комунального підприємства «Піщанка-водоканал».
- Про затвердження звіту про виконання фінансового плану за І півріччя 2023 року Комунального підприємства «Піщанка-водоканал».
15. Про затвердження Плану зонування територій, Звіту про стратегічну екологічну (охорона навколишнього природного середовища) та Генерального плану смт Рудниця Піщанської селищної територіальної громади Тульчинського району Вінницької області.
- Про припинення права оренди водного об’єкта та земельної ділянки під водним об’єктом та розірвання договору оренди водного об’єкта та земельної ділянки під водним об’єктом.
- Про припинення права користування земельними ділянками.
- Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
- Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
- Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки, площею 0,0200 га, для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій на території Піщанської селищної ради Тульчинського району Вінницької області (за межами с. Чорномин).
- Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (пай) в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
- Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.
- Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
- Про внесення змін до рішення 34 сесії 8 скликання Піщанської селищної ради від 30.06.2023 року №1572 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Слободянюк Людмилі Сергіївні».
-. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу в оренду (невитребувані паї).
- Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо становлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу в оренду (польові дороги).
- Про надання дозволу на викуп земельної ділянки.
Також депутати заслухали звіт поліцейських офіцерів Піщанської громади про виконану роботу за 6 місяців 2023 року та оперативний стан на території Піщанської територіальної громади.
По кожному питанню порядку денного прийняті відповідні рішення.