Сергій Борзов взяв участь у засіданні чергової 43 сесії обласної Ради

Дата: 25.08.2023 14:42

25 серпня Начальник ОВА Сергій Борзов взяв участь у засіданні чергової 43 сесії обласної Ради 8 скликання.Фото без опису

Сьогодні депутати області розглянули 31 питання порядку денного.

Присутні заслухали звіт директора Департаменту фінансів ОВА Миколи Копачевського про виконання обласного бюджету за І півріччя 2023 року.

Загалом до обласного бюджету за цей період надійшло 2 504,3 млн грн: у загальний фонд – 1711,1 млн грн, спеціальний – 793,2 млн грн.

"В цілому виконання обласного бюджету є задовільним та вважається прийнятим для фінансування усіх видатків, на які в обласному бюджеті передбачені асигнування", - коментує Сергій Борзов.

Також під час засідання заслухали інформацію про виконання рішень в рамках Програми збереження та відтворення родючості ґрунтів земель державної власності у Вінницькій області на 2018 – 2022 роки.

Крім цього, було внесено зміни до рішення обласної Ради щодо надання мисливських угідь у користування.

Було ухвалено низку рішень, що стосуються господарської діяльності обласних комунальних підприємств: внесення змін до статутів та приймання-передачі майна.

"Працюємо далі", - зазначив очільник області.