Учням Тульчинської, Піщанської та Студенянської громад вручено наплічники від «UNICEF»
Дітям пільгових категорій Тульчинської, Піщанської та Студенянської громад передано рюкзаки від «UNICEF». Даною ініціативою охоплено учнів 5 класів (з числа внутрішньо-переміщених осіб та діти з багатодітних родин), 5-8 класів (один з батьків, яких загинув чи зник безвісти під час російсько-української війни).
Начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк, його заступники Володимир Скалій та Сергій Чепернатий, за дорученням Начальника обласної військової адміністрації Сергія Борзова, сьогодні, 25 серпня роздали 184 наплічника.
Школярам Тульчинської громади – 123, Піщанської – 46, Студенянській 15.
Кожен рюкзачок наповнено необхідним шкільним приладдям, а саме: щоденник, зошити, фарби, пластилін, ручки, фломастери, ножиці, клей, олівці, тощо.