На щиті.... навічно у строю...
Трагічним звісткам немає кінця... Чергова болюча втрата. Російсько-українська війна забрала життя Гребенюка Олега Вікторовича, 23 квітня 1982 року народження, жителя с.Красносілка Крижопільської громади.
Солдат Гребенюк Олег Вікторович був стрільцем-помічником гранатометника 3 штурмового відділення 3 штурмового взводу 1 штурмової роти окремого штурмового батальйону.
19 серпня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Синьківка Куп’янського району Харківської області наш Герой-захисник загинув.
Пам'ять про Героя та його подвиг завжди житиме в наших серцях.
У цю важку годину страшної скорботи висловлюємо глибокі слова співчуття та підтримки родині Героя. Нехай милостивий Господь прийме його світлу душу у царстві небеснім...
Вічна пам’ять Герою!