Сергій Борзов привітав військових та цивільних пілотів, штурманів, інженерів, зв’язківців, усіх працівників авіаційної галузі з професійним святом

Дата: 26.08.2023 09:00

26 серпня - День авіації України.

З професійним святом військових та цивільних пілотів, штурманів, інженерів, зв’язківців, усіх працівників авіаційної галузі привітав Начальник ОВА Сергій Борзов.

"Наші Захисники неба мужні та незламні. Вони доводять це щодня у найскладніших умовах. На кожному бойовому чергуванні ювелірно знищують ворога, рятують тисячі життів українців від загроз окупантів", - зазначив очільник області.

Попри те, що у нас поки немає потужних винищувачів F-16, українські пілоти вже стали легендами! Ними захоплюється весь світ.

"Схиляю голову перед світлою пам’яттю тих, хто загинув під час виконання бойових завдань. Дякую всім, хто закриває українське небо! ВІрю, що невдовзі настане день, коли в нашому просторі знову з’являться цивільні літаки", - зауважив Сергій Борзов.

Україна неодмінно переможе!