Ось уже рік як Олег служить у небесному війську і оберігає нас з небес…

Дата: 28.08.2023 14:35

Сьогодні, 28 серпня виповнюються роковини загибелі Меркулова Олега Васильовича, 30 квітня 1989 року народження, уродженця смт.Брацлав.

Біля місця вічного спочинку, хвилиною скорботного мовчання заступник начальника районної військової адміністрації Сергій Чепернатий, селищний голова Микола Кобринчук, односельці, родина вшанували світлу пам’ять військовослужбовця.

Ієрей Свято-Покровського Храму с.Монастирське Володимир Константинов відслужив заупокійну Службу Божу та панахиду за полеглим захисником.

Посадовці виразили слова співчуття батькам  Ганні Іванівні та Василю Федоровичу, доньці Вероніці.

«Дякуємо тобі, наш мужній воїне, схиляємо голови перед пам’яттю справжнього Героя, котрий поповнив лави небесного війська. Світла, незгасна пам’ять, низькій уклін і вічна слава!», - сказав Сергій Чепернатий.

Солдат, Меркулов Олег Васильович був водієм протитанкового відділення взводу вогневої підтримки 12 аеромобільної роти 4 аеромобільного батальйону.

28 серпня 2022 року під час ведення бойових дій в районі населеного пункту Білогірка Херсонської області, в результаті артилерійського обстрілу з боку російського агресора, лінія життя нашого Героя-земляка обірвалась .

Також присутні відвідали могилу загиблого молодшого сержанта Полкозака Андрія Андрійовича, який 26 травня 2022 року, біля населеного пункту Донецьке Донецької області віддав життя за Батьківщину. Залишили квіти та хвилиною скорботного мовчання вшанували світлу пам’ять захисника.

Нехай в мирі спочивають душі військовослужбовців, а пам’ять і слава про Захисників живе у віках.