Першого вересня до школи з наплічником від «UNICEF» підуть дітки пільгових категорій Томашпільської громади.
За дорученням очільника району Олександра Гаврилюка, заступник начальника районної військової адміністрації Володимир Скалій вручив діткам Томашпільської громади 59 наплічників від «UNICEF».
Дана ініціатива стала можливою завдяки начальнику обласної військової адміністрації Сергію Борзову за сприяння «UNICEF».
Діти 5-8 класів, де один з батьків, яких загинув чи зник безвісти під час російсько-української війни та діти 5 класів з числа внутрішньо-переміщених осіб та діти з багатодітних родин вже 1 вересня вирушать до навчальних закладів з новими рюкзаками.
Кожен наплічник містить щоденник, зошити, фарби, пластилін, ручки, фломастери, ножиці, клей, олівці, тощо.
Вручаючи рюкзаки, заступник начальника РВА Володимир Скалій привітав з початком нового навчального року, побажав діткам успіхів у навчанні та відмінних оцінок.