Сум та скорбота знову пекучим болем відгукується в Городківській громаді
Безжальна війна нищить цвіт нації. Чергова трагічна звістка прийшла до Городківської громади. Поблизу населеного пункту Іванівське Бахмутського району Донецької області загинув Бучацькій Ігор Васильович, 03 серпня 1985 року народження, житель с.Вербка.
Солдат Бучацький Ігор Васильович був водієм 4 аеромобільного відділення 1 аеромобільного взводу 4 аеромобільної роти аеромобільного батальйону.
Війна забрала не лише його життя , а й мрії. Він ще міг так багато зробити…
Ігор Васильович служив вірою і правдою за нашу Батьківщину, за спокій сердець та майбутнє кожного українця. Україна втратила ще одного Героя, який щиро її любив та боровся за неї до останнього подиху.
Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття сім’ї, родині, односельцям, друзям, побратимам. Розділяємо біль вашої втрати та сумуємо разом з вами.
Ми завжди пам’ятатимемо подвиг Ігоря Васильовича!
Вічна пам’ять Герою!