На Вінниччині вшанували героїв, які загинули за Україну

Дата: 29.08.2023 14:55

29 серпня хвилиною мовчання та покладанням квітів на Вінниччині вшанували героїв, які загинули за Україну…Фото без опису

За дорученням Начальника ОВА Сергія Борзова, у заході взяла участь його Перший заступник Наталя Заболотна.

Також на церемонії покладання були присутні голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, родини захисників та представники громадськості.

Відтепер на площі Тараса Шевченка розташована стела пам’яті зі світлинами 400 вінничан, які стали на захист Вітчизни.  Це військові Збройних Сил України, Герої Небесної Сотні та воїни АТО/ООС.

Жителі Вінниці та області, рідні полеглих можуть відвідати це місце та вшанувати пам’ять Захисників.

Агресори неодмінно понесуть відповідальність за забрані життя, за скалічені долі та розділені сім'ї.

Схиляємо голову перед мужністю, стійкістю та героїзмом наших воїнів.

Пам’ятаємо.

Слава Героям!