Відбувся обласний турнір пам'яті Героїв-земляків
Сьогодні, в рамках заходів із вшанування Героїв України, в День пам'яті захисників України, на ЦМС «Колос» м.Тульчин, районна асоціація футболу спільно з міською радою, керівниками та тренерами спортивних закладів району, проведено обласний турнір пам'яті Героїв-земляків серед юнаків 2011-го року народження.
В турнірі взяли участь спортсмени з Немирова, Бершаді, Шпикова, Гордківки та Тульчина.
,,Ми в неоплатному боргу перед ними. Завдячуємо за кожен подих, емоцію, кожен день життя. Тому маємо бути гідними їх подвигу кожного дня у думках, серці та власних вчинках до кінця життя! Робити усе можливе й неможливе, аби щоденно наближати омріяну мить Перемоги й дарувати щасливе мирне життя під небом вільної, нескореної України! Вічна пам'ять і вічна слава Героям-захисникам нашої Батьківщини'', - зазначив у своєму зверненні до учасників спортивного заходу заступник начальника районної військової адміністрації Сергій Чепернатий.
Першість, наразі, виборола команда господарів тульчинської ДЮСШ, другими стали юнаки з ФК «Немирів», а бронза у бершадців.
Організатори спортивно-масового заходу вшанування й пам'яті зголосились, що турнір стане традиційним із розширенням футбольної географії запрошених.
Слава Героям України!
Слава ЗСУ!
Разом до Перемоги!