Відбулось засідання комісії ТЕБ та НС
Сьогодні, 29 серпня 2023 року відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
На порядку денному якого було опрацьовано питання локалізації небезпечної ситуації внаслідок масової загибелі риби в річці Південний Буг в межах сіл Маньківка та Новоселівка Тульчинського району.
Під час засідання комісії було заслухано доповіді заступника голови комісії, заступника начальника районної військової адміністрації В.Скалія, начальника Тульчинського районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області Ю.Щаблевську, начальника Тульчинської експлуатаційної дільниці Басейнового управління річки Південний Буг Л.Кардач та завідувача ВСП Тульчинського РВ ДУ «ВОЦКПХ МОЗ У» Л.Слупачик.
За підсумками засідання було прийнято рішення рекомендувати головам Тульчинської міської та Брацлавської селищної рад провести засідання місцевих комісій з питань ТЕБ та НС, за участі представників Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Вінницькій області, підприємств, які здійснюють господарську діяльність на водних об’єктах, ДП "Тульчинський ВЕТСАНЗАВОД" для вжиття заходів щодо вирішення питання локалізації небезпечної ситуації, в тому числі збирання та утилізації загиблої риби.