ЗНИЩЕНО 28 КРИЛАТИХ РАКЕТ ТА 15 УДАРНИХ БПЛА

Дата: 30.08.2023 09:12

Уночі 30 серпня 2023року противник завдав удару по Україні крилатими ракетами повітряного базування та ударними дронами.

Усього зафіксовано 44 ворожі повітряні цілі:

28 ракет повітряного базування типу Х-101/Х-555/Х-55, випущені з 11 літаків стратегічної авіації Ту-95мс із Каспію та району Енгельса.

16 ударних БпЛА типу “Shahed-136/131” з південного та північного напрямків (Приморсько-Ахтарськ, Курськ).

По маршруту слідування ракет та дронів у низці областей України працювала протиповітряна оборона. До відбиття повітряного западу залучено зенітні ракетні війська, винищувальну авіацію, мобільні вогневі групи та інші засоби ураження.

Силами та засобами протиповітряної оборони Повітряних Сил у взаємодії із ППО Сил оборони України знищено 43 повітряні цілі у межах Київської, Черкаської, Одеської та Миколаївської областей:

28 крилатих ракет Х-101/Х-555/Х-55

15 ударних БпЛА типу “Shahed-136/131”.

Авіація Повітряних Сил За минулу добу завдала до 10 групових авіаударів по об’єктах та позиціях окупантів.

Командування Повітряних Сил ЗСУ / Air Force Command of UA Armed Forces

Тримаймо небо!