Участь у виїзному засіданні Спостережної комісії Тульчинської РВА
29 липня 2023 року на базі ДУ Крижопільський виправний центр (№113), відбулось виїзне засідання Спостережної комісії Тульчинської районної військової адміністрації. В роботі якої взяв участь начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк.
Начальник державної установи, полковник внутрішньої служби Олег Брилянт представив членам комісії список засуджених, із шести осіб.
Під час засідання було розглянуто подання щодо умовно-дострокового звільнення від відбування покарання засуджених осіб, які стали на шлях виправлення та заміни невідбутої частини покарання більш м’яким покаранням.
За результатами вивчення характеристик на вищевказаних осіб, ознайомлення з документами справи та підставами, що слугували ініціюванню підготовки даних подань, особистому спілкуванні із засудженими було прийнято рішення про погодження подань та направлення їх до суду одній особі, решта отримали відмову.
Робота спостережної комісії Тульчинської РВА і надалі буде спрямована на неухильне виконання покладених на неї завдань.