Підтримуємо наших військовослужбовців
Не бути осторонь життєвих труднощів сімей та родин Захисників і Захисниць - одне із першочергових обов’язків. Тульчинська районна військова адміністрація шукає шляхи комунікації з благодійними організаціями, залучає місцевих підприємців аби допомогти вирішити їх проблемні питання.
При тісній співпраці районної військової адміністрації з Тульчинською районною організацією Товариства Червоного Хреста України із залученням фізичної особи-підприємця Володимира Кушніра вдалось допомогти родині Захисника з с.Голубече Крижопільської громади. Військовослужбовець потребував певних медикаментів та інвалідний візок.
Днями заступник начальника районної військової адміністрації Михайло Мурга передав матері Захисника у користування інвалідне крісло, медикаменти та продуктовий набір.
Продовжуємо невтомно дякувати нашим оборонцям за захист Батьківщини від навали російського агресора та всебічно допомогти вирішити питання з якими родини Захисників справитись самотужки не можуть.