У Шпиківській громаді здійснено виїзний прийом громадян
Дата: 30.08.2023 15:31
Кількість переглядів: 78
Сьогодні, 30 серпня в рамках затвердженого графіка у Шпиківській громаді відбувся виїзний прийом громад. Начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк спільно із своїм заступником Михайлом Мургою зустрілись із селищним головою Миколою Кривоцюком, працівниками апарату селищної ради та обговорили стан справ у громаді.
На прийом звернулась місцева жителька з проханням допомогти виготовити паспорт громадянки України. Вислухавши заявницю, посадовці надали роз’яснення з даного питання.
Також очільник району спільно із заступником взяли участь у засіданні комісії у справах дітей.