Дорогі учні та студенти! Шановні освітяни, педагоги та батьки!

Дата: 01.09.2023 08:00

Ось і настала довгоочікувана мить. 1 вересня — День знань і старту нового навчального року.

Щороку, розпочинаючи новий навчальний рік, ми стикалися з різними викликами. Цьогоріч другий рік поспіль навчальний процес триває в  умовах повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Бажаю вам витримати всі випробування, подолати всі негаразди. У цей складний час пам’ятаймо: наші діти – це наша гордість, майбутнє України, і ми зобов’язані виховати їх ще розумнішими, ще патріотичнішими, ще кращими.

Бажаю усім вам найскорішої Перемоги, творчої наснаги, оптимізму, бадьорості у новому навчальному році. Нехай 2023/2024 навчальний рік буде без тривог. Зичу всім добра й добробуту, здоров’я і переможного миру у ваших домівках!

Шановні здобувачі освіти!

Легкого навчального року вам, дружної атмосфери, цікавих подій, чудових оцінок і постійного прагнення бути кращим, ніж учора.

З повагою,

начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк