Чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини
Дата: 31.08.2023 12:43
Кількість переглядів: 45
31 серпня 2023 року під головуванням начальника районної військової адміністрації Олександра Гаврилюка відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.
Присутні розглялули питання, що стосуються захисту прав дітей та роботи служби у справах дітей Тульчинської районної військової адміністрації.
Заслухавши окремі думки та пояснення учасників засідання Комісією було прийнято рішення, які передано на виконання за компетенцією, в тому числі проведення спільних профілактичних рейдів суб'єктів дотичних до захисту прав дитини на території Тульчинського району.