ТУЛЬЧИНСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Вінницька область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Рекомендації щодо забезпечення протипожежного захисту і підготовки об'єктів до роботи в осінньо-зимовий період 2023-2024 років

Дата: 01.09.2023 10:32
Кількість переглядів: 146

До уваги керівників сільськогосподарських підприємств Тульчинського району.

Відділ економіки, стратегічного та агропромислового розвитку управління правового забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування апарату районної військової адміністрації,  на виконання резолюції Начальника Вінницької обласної військової адміністрації С.Борзова  до листа Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій  у Вінницькій області  та  враховуючи той факт, що з настанням осінньо-зимового періоду в області різко загострюється обстановки з пожежами, зростає їх кількість та розмір нанесених матеріальних збитків, пропонує Вам, з  метою попередження  пожеж,  здійснити ряд організаційних та практичних заходів, а саме::

1. Наказами керівників визначити відповідальних осіб за протипожежний та техногенний стан будівель, приміщень, цехів та інших дільниць, на яких покласти здійснення контролю за станом протипожежного режиму, прийняти необхідні заходи до усунення недоліків.

2.Провести навчання і перевірку знань з питань пожежної безпеки керівників та головних спеціалістів об’єктів сільськогосподарських підприємств.

3.Провести додаткові протипожежні інструктажі з працівниками, що зайняті на роботах з підвищеною пожежною небезпекою, обслуговуючим персоналом електроустановок, вентиляційного, технологічного та іншого інженерного обладнання.

4.Забезпечити всі приміщення підприємств, відповідно до правил пожежної безпеки, інструкціями про заходи пожежної безпеки, пам’ятками, попереджувальними знаками на протипожежну тематику.

5.Переглянути та доповнити склад бойових розрахунків добровільних пожежних дружин (команд). Організувати проведення страхування членів добровільних протипожежних формувань.

6.Забезпечити виробничі об’єкти та приміщення необхідною кількістю первинних засобів пожежогасіння, за необхідності провести технічне обслуговування вогнегасників, укомплектувати пожежні щити необхідним інвентарем.

7.Здійснити перевірку технічного стану, а при необхідності відремонтувати блискавкозахист, електрообладнання.

8.Очистити виробничі, складські та господарські приміщення, території від спалимих матеріалів, визначити порядок зберігання та використання вибухопожежонебезпечних речовин, балонів із газами, карбіду кальцію та інших матеріалів, що мають підвищену пожежну небезпеку.

9.Провести навчальні тривоги та навчально-тренувальні заняття з працівниками по оперативній частині плану ліквідації аварійних ситуацій для відпрацювання навичок дій при аварійних ситуаціях, використання засобі захисту, надання першої допомоги у разі нещасного випадку.

10.З настанням холодної погоди організувати здійснення комплексу заходів по забезпеченню пожежної та техногенної безпеки під час користування теплогенеруючими пристроями та установками, заборонити їх експлуатацію  без нагляду обслуговуючого персоналу.

11.Приміщення тваринницьких ферм та птахівничих приміщень, місць зберігання грубих кормів привести у відповідність з вимогами Правил пожежної безпеки в Україні.

12. Підготувати пожежну техніку підприємств до експлуатації в умовах низьких температур, утеплити всі пожежні депо, водоцмища та інші джерела водопостачання.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь