Безпека навчального процесу - понад усе! – Сергій Борзов

Дата: 01.09.2023 10:33

День знань і цього року відзначаємо в умовах повномасштабного вторгнення.

Начальник ОВА Сергій Борзов привітав вінничан зі святом.

За словами очільника області, очне навчання  під час війни – це не лише про знання. Це – про життя і здоров’я наших дітей.

«Усім педагогам бажаю наснаги, терпіння і любові – до  дітей, до своєї роботи і до України! Батькам - здоров'я, радості та втіхи  від своїх синів і дочок. Учням і студентам – легкого і приємного навчання разом із друзями, у стінах рідних навчальних закладів, за якими ви вже скучили! Особливі слова вітання першокласникам, які розпочинають пізнавати світ знань». - зауважив Сергій Борзов.

1 вересня на Вінниччині розпочинають роботу всі заклади загальної середньої освіти. Їх сьогодні в області  - 621.

603 з них облаштували укриття. Тут діти навчатимуться в очному та змішаному форматі. Тож дистанційно – лише 3%.

«Не дозволимо ворогу відібрати у наших дітей можливість навчатися і здобувати якісну освіту. Все буде Україна! З Днем знань!» - підкреслив Сергій Борзов.