Нехай цей навчальний рік буде для всіх нас мирним і Переможним, - Олександр Гаврилюк привітав учнів Городківського ліцею № 2 із Днем знань
Непомітно збігло літо, а з ним і шкільні канікули. На календарі – 1 вересня, яке знаменує собою початок нового навчального року для учнів, учителів, батьків, а ще це День знань в Україні, день, який відзначає кожен, адже ми родом з дитинства і перші кроки в світ пізнання починали зі школи.
Сьогодні, начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк привітав учнів Городківського ліцею № 2 з початком нового навчального року.
Звертаючись до учнів закладу, очільник району побажав, щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження, творче натхнення, радість успіхів і звершень у навчальному процесі.
«Сьогодні ви ступили на поріг школи, а значить, починається ваша захоплива дорога у світ знань! Щасливої дороги і міцних знань, дорогі школярі. Зі святом Першого дзвоника! Зичу учням, батькам і вчителям витримки та міцного здоров`я. Нехай цей навчальний рік буде для всіх нас мирним і Переможним!», - сказав Олександр Гаврилюк.