Підприємці – рушійна сила модернізації економіки та надійна підтримка Вінниччини, - Сергій Борзов

Дата: 03.09.2023 10:00

3 вересня в Україні відзначають День підприємця!Фото без опису

Привітав усіх причетних з професійним святом Начальник ОВА Сергій Борзов.

«Ви - рушійна сила модернізації економіки та надійна підтримка Вінниччини. – зазначив очільник області. – Ви сплачуєте податки, наповнюєте державний бюджет, створюєте робочі місця. Лише за І півріччя 2023 року область отримала до бюджетів усіх рівнів 2,9 млрд грн. від малого підприємництва».

За його словами, до Вінниччини релоковано 353 суб’єкти господарювання. Це - 1749 робочих місць!

Начальник ОВА також наголосив, що підприємці стали невтомними волонтерами та бійцями трудового фронту!

«Ви надаєте гуманітарну допомогу, продукти харчування та медичні засоби для наших Захисників. Багато із вас пішли захищати рідну землю зі зброєю в руках. – зауважив Сергій Борзов. – Дякую усім вінницьким підприємцям за підтримку Збройних Сил України. За наполегливу працю, професіоналізм та свідому громадянську позицію! Нехай усі задуми будуть успішними, а бізнес – стабільним і процвітаючим! Разом все зможемо! Україна переможе!»