Затверджено Методику визначення шкоди та збитків внаслідок російської збройної  агресії

Дата: 04.09.2023 15:38

Відділ економіки, стратегічного та агропромислового розвитку управління правового забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування апарату районної військової адміністрації інформує, що 18 серпня 2023 року  набрала чинності Методика визначення шкоди та збитків, завданих особистим селянським господарствам та/або фермерським господарствам, що зареєстровані як фізичні особи - підприємці,  внаслідок збройної агресії російської федерації,  яка затверджена наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 28 червня 2023 року №1328 , зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 12 липня 2023 року за № 1182/40238 (далі – Наказ).

З Наказом можна ознайомитися за посиланням:

htths//zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1182-23#n14