Вінницька ОВА не поновлювала будівництво стадіону у м. Бар за 56 млн гривень і не приховувала цін на будматеріали у договорах, - Сергій Борзов

Дата: 05.09.2023 08:37

Сьогодні в соцмережах та медіа з’явилася публікація, що нібито Вінницька ОВА поновила будівництво стадіону в м.Бар і приховала ціни будматеріалів у підрядах на 56 мільйонів.

Ця інформація не відповідає дійсності.

«Вінницька ОВА не поновлювала будівництво стадіону у м. Бар і не приховувала ціни будматеріалів у підрядах на 56 мільйонів! Грошей на стадіон немає! І не могло бути! Війна!!! Забезпечення військових, медицина і укриття - це те, куди ми витрачаємо кошти! Ціни на будматеріали такі були на 2021 рік.Так, було корегування проєкту, яке замовили раніше, тому це є на Прозоро. Крім того, виділяє кошти не ОВА, а міністерство», - підкреслив Начальник ОВА Сергій Борзов.