Вінничанин Ростислав Городинський став чемпіоном світу з боксу на Всесвітній гімназіаді у Бразилії

Дата: 05.09.2023 11:53

Разом до перемоги – це коли син-гімназист виборює перемогу у спорті і стає чемпіоном світу з боксу на Всесвітній гімназіаді у Бразилії, а його батько в цей час воює у складі 120 бригади ТРО!

Командувач Сил ТрО генерал-майор Ігор Танцюра привітав цінними подарунками вінничанина Ростислава Городинського із чемпіонським титулом, а батькові юного чемпіона, військовослужбовцю окремого батальйону 120 бригади Сил ТрО ЗСУ Максиму Городинському - вручив відзнаку.

Адже саме батькові і силам територіальної оборони присвятив свій спортивний здобуток Ростислав.

«Для нас є цінною кожна перемога! – зазначає Начальник ОВА Сергій Борзов. - Найщиріші вітання ГЕРОЯМ!»