Виїзний прийом громадян у Вапнярській територіальній громаді

Дата: 06.09.2023 14:35

Начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк спільно із своїми заступниками Володимиром Скалієм та Сергієм Чепернатим, за участі Вапнярського селищного голови Олександра Горенюка, 6 вересня 2023 року,  здійснили  виїзний прийом  у Ванярській територіальній громаді.

Під час зустрічі обговорювалися питання:

- епізоотичної ситуації на території громади та реалізація заходів з боротьби зі сказом;

- медичного обслуговування жителів громади в рамках медичної реформи;

- продовження реалізації  заходів, щодо соціальної підтримки родин Захисників та Захисниць, які боронять країну від окупантів, родин загиблих військовослужбовців під час повномасштабного вторгнення російської федерації та внутрішньо переміщених осіб.

В рамках виїзного прийому посадовці відвідали нещодавно відкритий Вапнярський  Центр надання адміністративних послуг. Пересвідчились в якості надання 217-ти адміністративних послуг, привітали працівників з Днем адміністратора Центру надання адміністративних послуг. Також обговорили питання щодо сприяння запуску оновленої системи опалення установи, з метою збереження комфортних умов обслуговування жителів Вапнярської громади.