Виїзний прийом громадян у Вапнярській територіальній громаді
Начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк спільно із своїми заступниками Володимиром Скалієм та Сергієм Чепернатим, за участі Вапнярського селищного голови Олександра Горенюка, 6 вересня 2023 року, здійснили виїзний прийом у Ванярській територіальній громаді.
Під час зустрічі обговорювалися питання:
- епізоотичної ситуації на території громади та реалізація заходів з боротьби зі сказом;
- медичного обслуговування жителів громади в рамках медичної реформи;
- продовження реалізації заходів, щодо соціальної підтримки родин Захисників та Захисниць, які боронять країну від окупантів, родин загиблих військовослужбовців під час повномасштабного вторгнення російської федерації та внутрішньо переміщених осіб.
В рамках виїзного прийому посадовці відвідали нещодавно відкритий Вапнярський Центр надання адміністративних послуг. Пересвідчились в якості надання 217-ти адміністративних послуг, привітали працівників з Днем адміністратора Центру надання адміністративних послуг. Також обговорили питання щодо сприяння запуску оновленої системи опалення установи, з метою збереження комфортних умов обслуговування жителів Вапнярської громади.