Виїзне засідання оперативного штабу оборони району
Сьогодні, 6 вересня 2023 року, на базі Вапнярської селищної ради, відбулось розширене засідання оперативного районного штабу з головами територіальних громад району, в якому взяли участь заступники начальника районної військової адміністрації Володимир Скалій, Сергій Чепернатий, керівники силового блоку, фахівці з питань цивільного захисту громад. Відкрив та вів засідання очільник району Олександр Гаврилюк.
Присутніми було обговорено зокрема проблемні питання організації заходів з мобілізації людських та транспортних ресурсів в умовах воєнного стану, організації роботи щодо електронного обліку захисних споруд цивільного захисту, підготовки до життєдіяльності в осінньо-зимового періоду, оптимального використання зовнішнього освітлення в умовах скорочення світлового дня та ряд інших нагальних питань забезпечення життєдіяльності громад району.
За результатами засідання оперативного штабу оборони району було прийнято відповідні рішення, які будуть направленні виконавцям відповідно до протокольного доручення.