Вінницька делегація проводить перемовини з німецькою компанією Vattenfall Wärme Berlin AG в рамках підготовки до опалювального сезону

Дата: 07.09.2023 11:01

Вінниччина готується до викликів нового опалювального сезону.Фото без опису

За сприяння Мінрегіону представники обласної військової адміністрації перебувають з робочою поїздкою у Берліні. Очолив вінницьку делегацію, за дорученням Начальника ОВА Сергія Борзова, його заступник Олександр Піщик.

Наразі в Берліні ведуться перемовини з компанією Vattenfall Wärme Berlin AG, яка займається впровадженням енергетичних підходів, опалювальних технологій та ефективних рішень.

Представники компанії мають намір передати Вінниччині потужне обладнання для модернізації наших котелень.

У рамках робочої поїздки, заступник Начальника ОВА Олександр Піщик разом із фахівцями КП «Вінницяоблтеплоенерго» та АТ «Вінницягаз» оглянули обладнання, обговорили технічні специфікації, вимоги до технічного обслуговування устаткування тощо.

Зустріч відбувається з ініціативи Енергетичного співтовариства (Energy Community) та за підтримки ERCC через європейський механізм цивільного захисту та підтримки України.

«Очікуємо позитивного результату від зустрічі», - зазначив Олександр Піщик.