Привітали колектив Тульчинського відділення АТ «Вінницягаз» з професійним святом

Дата: 07.09.2023 12:54

Наближається День працівників нафтової і нафтопереробної промисловості, який в цьому році відзначатиметься 10 вересня.

Сьогодні, начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк спільно із комерційним директором АТ «Вінниягаз» Олександром Лисим, головою районної ради Василем Неборецьким та міським головою Валерієм Весняним привітали колектив Тульчинського відділення АТ «Вінницягаз».

Посадовці зазначили, що це свято людей, які присвятили себе нелегкій, але важливій справі – розбудові енергетичної системи держави, без стабільної роботи якої неможливо уявити благополучне життя країни. Побажали наснаги, оптимізму, стабільності та нових досягнень.

«У День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України щиро вітаю усіх вас з професійним святом. Бажаю вам вагомих професійних успіхів та здобутків, стабільності і впевненості у завтрашньому дні. Міцного здоров’я, миру, благополуччя, оптимізму, витримки у нелегкій щоденній праці, нових трудових звершень. Нехай свято повнить душу радістю та гордістю за зроблене!», - зазначив Олександр Гаврилюк.

Очільник району вручив почесну грамоту та грошову  винагороду від імені Начальника обласної військової адміністрації Сергія Борзова та голови обласної Ради Вячеслава Соколового машиністу екскаватора Немирівської дільниці Тульчинського відділення «Вінницягаз» - Когуту Олегу Анатолійовичу.

За  сумлінне виконання своїх службових обов’язків, наполегливість, проявлену під час роботи та з нагоди професійного свята - Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості  України грамотою Тульчинської районної військової адміністрації з грошовою допомогою нагороджено – Мельника Віталія Федоровича, начальника  Тульчинського відділення АТ «Вінницягаз», Чайковську Аліну Сергіївну, діловода Тульчинського відділення АТ «Вінницягаз»  та Безкостого Івана Євгеновича, слюсаря з експлуатації та ремонту газового устаткування Тульчинського відділення АТ «Вінницягаз».