10 вересня — День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

Дата: 10.09.2023 08:00

Шановні працівники нафтової та газової промисловості Тульчинщини!

Ви працюєте в одній із провідних галузей української економіки. Саме вам ми завдячуємо теплом в наших оселях. Адже нафтогазова та нафтопереробна галузь завжди була і залишається основною ланкою паливно-енергетичного сектору, який забезпечує ефективне функціонування та сталий розвиток економіки країни, національну безпеку, підтримує соціальний рівень життя нації.

Щиро вітаю робітників, інженерів, службовців, всіх працівників газових підприємств краю з  професійним святом – Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

Низький уклін ветеранам галузі за відданість та довгі роки роботи!  Дякую усім, хто трудиться зараз.

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, оптимізму та трудової наснаги, успіхів у нелегкій роботі та впевненості в реалізації задумів і планів. Нехай доля завжди посміхається, а робота приносить задоволення та втіху.

Нехай сьогоднішнє свято повнить душу радістю та гордістю за зроблене!

З повагою,

начальник районної військової адміністрації Олександр ГАВРИЛЮК