Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту Тульчинщини, ветерани та шанувальники спорту!
Щиро вітаю вас з Днем фізичної культури і спорту!
Заняття фізкультурою загартовують не тільки тіло, а й дух людини, розвивають волю, цілеспрямованість, наполегливість, почуття товариства, благородство. Саме фізкультура і спорт є для людини джерелом здоров'я, чудового настрою й оптимізму.
Тульчинщина багата спортивними талантами. Наші спортсмени відомі далеко за межами області та України, зберігали і примножували славні традиції спорту, зміцнювали авторитет нашого краю. Чимало наших земляків домоглися високих результатів і на світових аренах.
Ви з честю продовжуєте традиції з виховання фізично загартованого та здорового молодого покоління, адже фізичне виховання – це здоров’я нації.
В цей святковий день висловлюю глибоку вдячність вам, шановні спортсмени, наставники, ветерани, за примноження переможних традицій і спортивної слави Тульчинського району.
Бажаю всім тренерам і наставникам талановитих, наполегливих учнів, ще більше перемог та злетів, гарних уболівальників та усіляких життєвих гараздів. Ви з честю продовжуєте традиції з виховання фізично загартованого та здорового молодого покоління, адже фізичне виховання – це здоров’я нації.
Ми пишаємося вашими досягненнями.
Нехай принципи олімпійського руху: «Швидше, вище, сильніше!» супроводжують вас скрізь і завжди!
З повагою,
начальник районної військової адміністрації Олександр ГАВРИЛЮК