У с. Вишківці Брацлавської ТГ відкрили новий храм Православної церкви України
8 вересня 2023 року у день святкування Різдва Пресвятої Богородиці у с.Вишківці Брацлавської територіальної громади відкрито новий храм Православної церкви України. Під час урочистого молебну Протоієрей отець Георгій здійснив освячення приміщення храму, а також висловив слова молитви за здоров’я наших Захисників та Захисниць, які сьогодні виборюють незалежність нашої країни та торують важкий шлях до перемоги над ненависним ворогом.
З вітальним словом до жителів села та прихожан звернувся начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк та передав слова вітання з визначною подією від Начальника обласної військової адміністрації Сергія Борзова. У своєму виступі очільник району подякував усім меценатам та прихожанам, які надали благодійну допомогу для того, щоб практично з «нуля» збудувати один із перших на Тульчинщині храм Православної церкви України. Начальник Тульчинської РВА зробив акцент на тому, що тенденція переходу релігійних громад на бік Православної церкви України стає логічним та систематичним процесом сьогодення в умовах повномасштабного вторгнення рф на нашої держави.