Привітання з нагоди Дня фізичної культури та спорту України

Дата: 09.09.2023 17:05

На центральному стадіоні смт.Кирнасівки Тульчинської громади, у День фізичної культури та спорту України, привітали учасників другого туру чемпіонату Вінниччини з футболу серед аматорських команд, які представляють футбольну Тульчинщину на обласному рівні – ФК «Поділля» Кирнасівки та ФК «Поділля» Крижопіль.

Дякуючи Збройним Силам за їх подвиги,передали вітання від Начальника Вінницької обласної військової адміністрації та Голови Відділення НОК України у Вінницькій області Сергія Борзова.

За відданість футбольній справі протягом років відзначили пам'ятними нагородами керівників клубів Олександра Мартинюка та Ігоря Лісоволика, дякуючи за участь у численних благодійних проєктах з ініціативи районної асоціації футболу та районної військової адміністрації.

А перемогу у цікавому динамічному протистоянні вибороли господарі з рахунком 4:0.

Дякуємо ЗСУ!

Разом до Перемоги!