Привітання з нагоди Дня фізичної культури та спорту України
На центральному стадіоні смт.Кирнасівки Тульчинської громади, у День фізичної культури та спорту України, привітали учасників другого туру чемпіонату Вінниччини з футболу серед аматорських команд, які представляють футбольну Тульчинщину на обласному рівні – ФК «Поділля» Кирнасівки та ФК «Поділля» Крижопіль.
Дякуючи Збройним Силам за їх подвиги,передали вітання від Начальника Вінницької обласної військової адміністрації та Голови Відділення НОК України у Вінницькій області Сергія Борзова.
За відданість футбольній справі протягом років відзначили пам'ятними нагородами керівників клубів Олександра Мартинюка та Ігоря Лісоволика, дякуючи за участь у численних благодійних проєктах з ініціативи районної асоціації футболу та районної військової адміністрації.
А перемогу у цікавому динамічному протистоянні вибороли господарі з рахунком 4:0.
Дякуємо ЗСУ!
Разом до Перемоги!
Слава Україні!