У День фізичної культури і спорту Сергій Борзов привітав учасників товариської зустрічі боксерів Кубку «Сила Поколінь»

Дата: 11.09.2023 08:06

Кубок присвячений пам'яті Віктора Січкарука.Фото без опису

Сьогодні у боксерських поєдинках змагатимуться спортсмени з Вінниччини та Івано-Франківщини.

"Переконаний, що кожен з учасників є гідним послідовником справи, якій присвятив своє життя Заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту Віктор Олександрович. Він виховав не одне покоління чемпіонів, професійних спортсменів та й просто достойних людей. Його справа живе та має гідних послідовників", - підкреслив Сергій Борзов.

Він також наголосив: важливо, щоб цей вид спорту продовжував розвиватися в усій області. Уже є перші кроки. Зокрема, працюють районні федерації з боксу.

Сьогодні кожен учасник Кубку матиме можливість продемонструвати свою майстерність на рингу.

Очільник області побажав кожному достойних поєдинків та чесного суддівства.

"Нехай переможе сильніший, а всі учасники отримають незабутні враження від цієї зустрічі", - зазначив Начальник ОВА.

Слава Україні!