Відбулось чергове засідання оперативного районного штабу
Сьогодні, 11 вересня 2023 року відбулось засідання оперативного районного штабу з головами територіальних громад. Відкрив та вів засідання очільник району Олександр Гаврилюк.
Очільник району довів присутнім доручення, які отримав від Начальника обласної військової адміністрації Сергія Борзова на робочій нараді.
Під час засідання оперативного районного штабу, посадовими особами було обговорено стан готовності до осінньо-зимового періоду. Голови громад доповіли про стан справ на місцях.
Також окрему увагу присутніх було зосереджено на забезпеченні дровами соціальної сфери, населення та бюджетних установ. З даного питання заслухали керівників Філії Тульчинського лісомисливського господарства ДП «Ліси України» та Тульчинської і Крижопільської філій КП «Віноблагроліс».
Керівництво району наголосило на готовності пунктів незламності, які мають бути відкриті 1 жовтня.